Diagnostyka |
Badania laboratoryjne

W MULTI-MED PLUS wykonujemy niezbędne badania laboratoryjne z krwi i moczu, by na bieżąco monitorować stan zdrowia naszych pacjentów i stosować odpowiednie metody leczenia.

Badania laboratoryjne pozwalają określić ogólną kondycję całego organizmu oraz poszczególnych organów. Są ważnym elementem profilaktyki osób w każdym wieku, w szczególności: sportowców, kobiet w ciąży i matek karmiących, osób starszych oraz wszystkich pacjentów w trakcie trwania leczenia.

Na badania laboratoryjne w MULTI-MED PLUS może skierować Cię lekarz każdej specjalności celem profilaktyki lub wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Jak przygotować się do badań laboratoryjnych?

Ustal z lekarzem, czy na badania musisz stawić się na czczo. Jeśli otrzymasz takie zalecenie, bezwzględnie go przestrzegaj. Przed pobraniem krwi możesz wypić niewielką ilość wody. Dzień przed badaniem nie spożywaj alkoholu i unikaj intensywnego wysiłku fizycznego. Pamiętaj również, by w aptece kupić jałowy pojemnik na mocz.

Umów się już dziś na badanie ultrasonograficzne laboratoryjne w Centrum Medycznego MULTI-MED PLUS.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE