Diagnostyka |
Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne Łódź | Multimedplus.pl

W MULTI-MED PLUS wykonujemy niezbędne badania laboratoryjne z krwi i moczu, by na bieżąco monitorować stan zdrowia naszych pacjentów i stosować odpowiednie metody leczenia.

Badania laboratoryjne pozwalają określić ogólną kondycję całego organizmu oraz poszczególnych organów. Są ważnym elementem profilaktyki osób w każdym wieku, w szczególności: sportowców, kobiet w ciąży i matek karmiących, osób starszych oraz wszystkich pacjentów w trakcie trwania leczenia.

Na badania laboratoryjne w MULTI-MED PLUS może skierować Cię lekarz każdej specjalności celem profilaktyki lub wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Jak przygotować się do badań laboratoryjnych?

Ustal z lekarzem, czy na badania musisz stawić się na czczo. Jeśli otrzymasz takie zalecenie, bezwzględnie go przestrzegaj. Przed pobraniem krwi możesz wypić niewielką ilość wody. Dzień przed badaniem nie spożywaj alkoholu i unikaj intensywnego wysiłku fizycznego. Pamiętaj również, by w aptece kupić jałowy pojemnik na mocz.

Umów się już dziś na badanie ultrasonograficzne laboratoryjne w Centrum Medycznego MULTI-MED PLUS.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Badania laboratoryjne – Łódź

Regularnie wykonywane badania laboratoryjne pozwalają kontrolować stan zdrowia i szybko wychwytywać niekorzystne zmiany lub niedobory. W MULTI-MED PLUS (Łódź) pobieramy do badań następujące materiały:

  • mocz,
  • krew,
  • kał.

Oprócz tego wykonujemy też inne popularne badania i testy – genetyczne i na koronawirusa.

Badania moczu

Otrzymałeś zalecenie wykonania badania moczu? A może chcesz przeprowadzić je w ramach prywatnej diagnostyki? U nas jest możliwe przekazanie materiału do badania. Wyniki, jakie otrzymasz możesz od razu skonsultować ze specjalistami MULTI-MED PLUS.

Badania krwi

Regularne kontrolowanie stanu zdrowia zaczyna się od badań krwi. Kompleksowa diagnostyka dostarcza wielu cennych informacji na temat ogólnej kondycji organizmu, sugeruje obszary problematyczne, daje podwaliny do dalszych badań. Odwiedź nasz punkt pobrań.

Badania kału

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty badań diagnostycznych, w tym badania kału. Wykonujemy je z użyciem nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów, które dostarczają nam rzetelnych informacji na temat Twojego stanu zdrowia.

Korzystamy z nowoczesnych metod pozwalających nam na szybkie, dokładne i bezbłędne oznaczanie pobranych próbek. Pacjent zawsze może skonsultować się z lekarzem, zadać pytanie, poprosić o rozwianie wątpliwości dotyczących otrzymanych wyników lub przebiegu samego badania laboratoryjnego. Zadbamy też o to, aby każdy czuł się u nas dobrze, mając świadomość tego, że został otoczony profesjonalną opieką.

Badania krwi i moczu w MULTI-MED PLUS

Badania laboratoryjne krwi powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku. Nie tylko wtedy, gdy czujesz, że coś Ci dolega, ale też po to, aby ocenić ryzyko wystąpienia niektórych chorób czy skontrolować postępy leczenia. Równie ważne, jest badanie moczu. Dostarcza ono wielu informacji nie tylko o kondycji układu moczowego, ale też pracy nerek, a nawet całego organizmu.

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE