Specjalizacje |
Kardiologia

Kardiolog MultiMed Plus Łódź - Kardiologia, EKG Łódź

Doświadczyłeś niedawno bólu w klatce piersiowej? Żyjesz w ciągłym stresie i masz wrażenie, że Twoje serce pracuje raz szybciej, raz wolniej? Masz zadyszkę nawet po lekkim wysiłku fizycznym?

Zapisz się do lekarza specjalisty – Kardiologa w naszej przychodni MULTI-MED PLUS. Oferujemy badania na nowoczesnym sprzęcie, wsparcie doświadczonego personelu i indywidualny program leczenia. Zadbaj o swoje serce, aby biło jak najdłużej!

Zakres świadczeń w MULTI-MED PLUS:

 • badanie, rozpoznanie i leczenie wrodzonych i nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego,
 • konsultacje w zakresie schorzeń kardiologicznych:
  • choroby wieńcowej,
  • nadciśnienia,
  • niewydolności serca,
  • migotania przedsionków,
  • zapalenia mięśnia sercowego, osierdzia, wsierdzia,
  • zaburzeń rytmu serca (arytmia),
  • zaburzeń cholesterolowych,
  • wad serca,
  • chorób naczyń płucnych.

Wykonujemy również nieinwazyjną diagnostyka chorób układu krążenia:

 • EKG wysiłkowe – bieżnia,
 • EKG spoczynkowe,
 • echo serca, czyli ECHOKARDIOGRAFIA (usg serca)

W Multi-Med Plus zapewniamy diagnostykę w postaci echa serca, próby wysiłkowej, holtera ciśnieniowego oraz holtera EKG. Ponadto na miejscu można wykonać EKG.

Jak przygotować się na wizytę w naszej przychodni?

Pamiętaj, by na wizytę do kardiologa w MULTI-MED PLUS przygotować:

 • Dokumentację medyczną:
 • listę przyjmowanych na stałe leków (wraz z dawkowaniem);
 • opis stanu zdrowia, notatki zawierające niepokojące objawy, informacje o uczuleniach i nieudokumentowanych chorobach oraz zabiegach.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poradnia kardiologiczna – Łódź

Potrzebna Ci dobra poradnia kardiologiczna? Łódź jest miastem, w którym działalność prowadzi MULTI-MED PLUS. Nasze Centrum Medyczne oferuje opiekę lekarzy kardiologów w tym: kompleksowe badania, opiekę nad osobami chorującymi na serce, a także rozbudowaną diagnostykę. Pacjenci czują się u nas dobrze, bo trafiają pod najlepszą możliwą opiekę!

Kardiolog dokładnie zapoznaje się z historią choroby, przeprowadza wywiad, planuje leczenie – często przy współpracy z innym specjalistą. Kompleksowe podejście pozwala na wychwycenie i zinterpretowanie różnych sygnałów wysyłanych przez organizm. W MULTI-MED PLUS możemy pochwalić się wysoką skutecznością działania, ponieważ w codziennej pracy korzystamy z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu do EKG czy echokardiografii.

Gdy potrzeby Ci kardiolog – odwiedź MULTI-MED PLUS

Kardiolog nie jest lekarzem pierwszego kontaktu i zazwyczaj pacjenci, którzy do niego trafiają, mają objawy wskazujące na choroby serca. Jednak nasz specjalista obejmie Cię kompleksową opieką nie tylko wtedy, gdy dokuczają Ci duszności, pieczenie i ucisk w klatce piersiowej czy kołatanie serca. Dlatego po ukończeniu 40. roku życia umów się na wizytę  w ramach profilaktyki stanu zdrowia!

Do kontrolnych wizyt u kardiologa szczególnie zachęcamy pacjentów o obciążeniach genetycznych. Jeżeli w Twojej rodzinie są osoby chorujące na serce (dziadkowie, rodzice) to koniecznie sprawdź, czy nie odziedziczyłeś tego problemu. Zrobisz to w MULTI-MED PLUS – Centrum Medycznym w Łodzi. Czekają tu na Ciebie doświadczeni specjaliści pracujący na profesjonalnym sprzęcie. Wizytę u lekarza kardiologa umówisz online lub telefonicznie.

 

Kardiochirurgia

Niektóre choroby serca i naczyń krwionośnych nie mogą zostać wyleczone w inny sposób, jak tylko operacyjnie. Kardiochirurgia to wyodrębniona specjalizacja, która znajduje się także w zakresie usług świadczonych przez MULTI-MED PLUS.

Zatrudniamy ekspertów leczących wady wrodzone oraz nabyte, choroby wieńcowe i wykonujących transplantację. Kwalifikują oni do zabiegów pacjentów, dla których jedyną nadzieją na życie czy powrót do zdrowia jest właśnie zabieg chirurgiczny. Wcześniej jednak zlecają i nadzorują szereg badań, jak choćby EKG. Zawsze z najwyższym zaangażowaniem, starannością i ogromną dozą empatii podchodzą do potrzeb swoich podopiecznych.

EKG (Łódź) w MULTI-MED PLUS

Kardiochirurgia to niezwykle wymagająca dziedzina medycyny, skupiająca się na operacyjnym leczeniu chorób wieńcowych, tętnic (poprzez zakładanie by-passów), tętniaków aorty, zaburzeń rytmu serca, zastawek. Specjaliści interweniują także wtedy, gdy wymagane jest leczenie powikłań po infekcjach zapalnych, zawale mięśnia sercowego czy rozwarstwieniu aorty.

Ze względu na poważny charakter zabiegów kardiochirurgicznych, nasi specjaliści dbają o odpowiednie przygotowanie pacjentów, zlecając takie badania jak: EKG, badania moczu, krwi wraz z oznaczeniem grupy, ECHO serca. Podczas konsultacji przeprowadzają wywiad z pacjentem, zapoznają się z historiami chorób i leczenia – stworzenie profilu przedoperacyjnego w MULTI-MED PLUS odbywa się z najwyższą starannością.

Chcesz umówić się na konsultację? Wykonać EKG? W Łodzi jednym z miejsc, gdzie zasięgniesz profesjonalnej pomocy medycznej jest MULTI-MED PLUS. Wizyty umawiamy online lub telefonicznie.

LEKARZE, KTÓRZY PRZYJMUJĄ W NASZEJ PRZYCHODNI:

Kardiologia

prof. dr hab.

Marzenna Zielińska

dr n. med.

Adam Stańczyk

dr n. med.

Michał Chudzik

dr hab.

Katarzyna Piestrzeniewicz

dr n. med.

Anna Adamek-Kośmider

dr n. med.

Ryszard Moczak

dr n. med.

Marek Maciejewski

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE