Specjalizacje |
Neurochirurgia/neurologia

Poradnia neurologiczna | MULTI-MED PLUS | Neurolog i neurochirurg Łódź

Uporczywe migreny, zawroty głowy, drętwienia poszczególnych partii ciała czy częste omdlenia – to tylko niektóre z sygnałów pozwalające stwierdzić, że potrzebny Ci dobry neurolog. W MULTI-MED PLUS (Łódź) udzielamy kompleksowej pomocy osobom cierpiącym na dysfunkcje układu nerwowego. Działamy jak poradnia neurologiczna, opiekując się pacjentami w różnym stanie zdrowia. W naszym centrum medycznym przyjmuje neurolog i neurochirurg - specjaliści gotowi, aby nieść Ci kompleksową pomoc medyczną.

Kiedy do neurologa lub neurochirurga?

W MULTI-MED PLUS przyjmuje zarówno neurolog dla dorosłych, jak i neurochirurg dziecięcy. Specjaliści mają odpowiednie kompetencje, aby sprawować opiekę nad pacjentami cierpiącymi z powodu:

  • dyskopatii szyjnych i lędźwiowych,
  • nowotworów,
  • nadciśnienia wewnątrzczaszkowego,
  • wodogłowia,
  • przewlekłych bólów kończyn, kręgosłupa, głowy,
  • krwotoków wewnętrznych
  • guzów, torbieli np. mózgu.

Czasem objawy choroby nie są jednoznaczne, co nie znaczy, że nawet zwyczajny ból głowy wolno bagatelizować. Niepokojące mogą być też krwotoki z nosa, drętwienie kończyn, omdlenia, pogorszenie wzroku, niedowład ciała, zaburzenia koordynacji i równowagi ruchowej. Można je zaobserwować nie tylko u dorosłych, dlatego u nas pracuje również neurochirurg dziecięcy.

W pierwszej kolejności jednak można zasięgnąć opinii lekarza rodzinnego. Jeżeli ten uzna, że rozszerzona diagnostyka jest konieczna, wówczas zaleci badania z zakresu neurochirurgii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak przygotować się do wizyty u neurologa w MULTI-MED PLUS?

Zarówno neurochirurg dziecięcy, jak i neurolog opiekujący się dorosłymi pacjentami, potrzebuje szeregu informacji na temat dotychczasowego przebiegu choroby albo objawów, które mogą jej towarzyszyć. Najlepiej, jeśli zabierzesz ze sobą wyniki wykonanych wcześniej badań i dokładnie przypomnisz sobie niepokojące symptomy. Na podstawie wywiadu lekarz będzie w stanie postawić diagnozę, a potem zaplanować i wdrożyć właściwe leczenie.

Na wizytę w MULTI-MED PLUS do lekarza neurologa i neurochirurga umówisz się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE