Specjalizacje |
Hematologia

Hematolog Łódź

Częste siniaki, problemy z krzepliwością krwi, trudne do opanowania krwotoki z nosa. To tylko niektóre objawy mogące sugerować konieczność wizyty u specjalisty, jakim jest hematolog. Łódź jest miastem, gdzie działa MULTI-MED PLUS – centrum medyczne zajmujące się rozpoznawaniem i leczeniem chorób krwi u osób dorosłych i dzieci.

Kiedy do hematologa?

Na wizytę u hematologa zapisz siebie lub bliską osobę, która otrzymała skierowanie na konsultację od lekarza pierwszego kontaktu. Zazwyczaj interniści sugerują pogłębienie diagnostyki, gdy podejrzewają:

  • białaczkę,
  • niedokrwistość,
  • nadpłytkowość,
  • trombofilię,
  • granulocytopenię,
  • chłoniaki

oraz wiele innych chorób związanych z funkcjonowanie układu krwionośnego. Do postawienia jednoznacznej diagnozy i wdrożenia leczenia potrzebna jest druga opinia – wystawia ją właśnie hematolog.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wizyta u hematologa w Łodzi w MULTI-MED PLUS

Wizyta w naszej przychodni przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. Przed spotkaniem ze specjalistą zostaniesz poinformowany o tym, jakie dokumenty należy ze sobą przynieść. Hematolog przeprowadzi wnikliwy wywiad, skupiając się na historii choroby, objawach, dotychczasowym leczeniu, a także wadach dziedzicznych. Okazuje się, że duża część zaburzeń to właśnie kwestia genetyki przekazywana z dziadków czy rodziców na dzieci.

Nie bagatelizuj znaczenia profilaktyki hematologicznej dla zdrowia i dobrego samopoczucia swojego oraz bliskich. U nas Ty lub Twoja rodzina znajdziecie fachową pomoc, dostęp do specjalistów i nowoczesnych metod leczenia. Wizytę w MULTI-MED PLUS w mieście Łódź umówisz telefonicznie lub online.

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE