Specjalizacje |
Hematologia

Hematolog Łódź

Częste siniaki, problemy z krzepliwością krwi, trudne do opanowania krwotoki z nosa. To tylko niektóre objawy mogące sugerować konieczność wizyty u specjalisty, jakim jest hematolog. Łódź jest miastem, gdzie działa MULTI-MED PLUS – centrum medyczne zajmujące się rozpoznawaniem i leczeniem chorób krwi u osób dorosłych i dzieci.

Kiedy do hematologa?

Na wizytę u hematologa zapisz siebie lub bliską osobę, która otrzymała skierowanie na konsultację od lekarza pierwszego kontaktu. Zazwyczaj interniści sugerują pogłębienie diagnostyki, gdy podejrzewają:

  • białaczkę,
  • niedokrwistość,
  • nadpłytkowość,
  • trombofilię,
  • granulocytopenię,
  • chłoniaki

oraz wiele innych chorób związanych z funkcjonowanie układu krwionośnego. Do postawienia jednoznacznej diagnozy i wdrożenia leczenia potrzebna jest druga opinia – wystawia ją właśnie hematolog.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wizyta u hematologa w Łodzi w MULTI-MED PLUS

Wizyta w naszej przychodni przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. Przed spotkaniem ze specjalistą zostaniesz poinformowany o tym, jakie dokumenty należy ze sobą przynieść. Hematolog przeprowadzi wnikliwy wywiad, skupiając się na historii choroby, objawach, dotychczasowym leczeniu, a także wadach dziedzicznych. Okazuje się, że duża część zaburzeń to właśnie kwestia genetyki przekazywana z dziadków czy rodziców na dzieci.

Nie bagatelizuj znaczenia profilaktyki hematologicznej dla zdrowia i dobrego samopoczucia swojego oraz bliskich. U nas Ty lub Twoja rodzina znajdziecie fachową pomoc, dostęp do specjalistów i nowoczesnych metod leczenia. Wizytę w MULTI-MED PLUS w mieście Łódź umówisz telefonicznie lub online.

Godny zaufania hematolog z Łodzi

W kwestiach związanych ze zdrowiem i samopoczuciem nie ma miejsca na kompromisy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w razie problemów hematologicznych, chcesz otrzymać kompleksowe, profesjonalne wsparcie. Zaoferuje je doświadczony hematolog z Łodzi, który przyjmuje w MULTI-MED PLUS.

Warto dbać o organizm w sposób holistyczny, koncentrując się jednak na zdrowiu i jakości krwi. To ona jest odpowiedzialna za zaopatrywanie wszystkich komórek ciała w tlen i składniki odżywcze. Gdy cokolwiek niepokojącego dzieje się w obrębie narządów, często to właśnie złe wyniki badań krwi sugerują to w pierwszej kolejności. Na pewno nie należy ich bagatelizować, lecz skonsultować z doświadczonym hematologiem z Łodzi.

Hematolog z Łodzi – specjalista dla Ciebie

Poszukujesz dobrego hematologa w Łodzi? Możesz zaufać naszym specjalistom! Są to osoby wykwalifikowane w diagnozowaniu i leczeniu chorób krwi w bardzo szerokim zakresie. Specjalizujemy się w zaburzeniach ze strony układu i narządów krwiotwórczych, do których zalicza się białaczka, niedokrwistość, nadpłytkowość, czerwienica, chłoniaki, skazy krwotoczne, niedobory odporności. W wielu przypadkach hematolog z Łodzi współpracuje też z innymi specjalistami w celu postawienia kompletnej, poprawnej diagnozy. Zapraszamy do nas.

Zapisy do hematologa w Łodzi

Nie wszystkie objawy świadczące o zaburzeniach hematologicznych są oczywiste i łatwe do rozpoznania. Oczywiście zawsze przestrzegamy naszych pacjentów, aby nie diagnozowali się sami! Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa polecamy profesjonalne konsultacje z hematologiem z Łodzi. W MULTI-MED PLUS czeka na Ciebie wykwalifikowany specjalista, który zapewni wsparcie, skieruje na badania, postawi diagnozę, opracuje plan leczenia i będzie czuwał nad przebiegiem terapii.

Mamy rozległą wiedzę medyczną, opartą na aktualnych standardach. W dodatku dysponujemy nowoczesną przestrzenią badawczą i zapewniamy naszym pacjentom miłą atmosferę. Proponujemy umawianie wizyt szybko oraz wygodnie – telefonicznie lub online.

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE