Multimed |
O nas

Poznaj Multimed Plus

Centrum Medyczne MULTI-MED PLUS to prywatna przychodnia zlokalizowana przy ulicy Kopernika 67/69 w Łodzi.

MULTI-MED PLUS istnieje od 2004 roku. Od kilkunastu lat świadczy swoim pacjentom profesjonalne usługi związane z diagnostyką i leczeniem. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy lekarze specjaliści – między innymi adiunkci i profesorowie z Klinik Uniwersytetu Medycznego oraz wykwalifikowany personel medyczny.

Bogata oferta – w trosce o pacjentów

Powierzając nam opiekę nad swoim zdrowiem, możesz mieć pewność, że dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, zrobimy wszystko, aby Ci pomóc. W MULTI-MED PLUS wykonasz niezbędne badania oraz uzyskasz poradę z zakresu specjalności takich jak: endokrynologia (w tym endokrynologia ginekologiczna), kardiologia i kardiochirurgia, onkologia (w tym chemioterapia, chirurgia i ginekologia onkologiczna, diagnostyka USG, biopsje), położnictwo i ginekologia (w tym leczenie niepłodności, andrologia, opieka nad ciężarną) oraz pomoc innych specjalistów (neurologia, neurochirurgia, geriatria, immunologia, laryngologia i hematologia).

Lekarze w naszej prywatnej klinice posiadają ogromne doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach. Podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, cechują się niezwykłą empatią, a każdą chorobę dokładnie diagnozują tak, aby skutecznie prowadzić leczenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kadrą specjalistów i poznania godzin pracy w klinice!

Zapoznaj się z ofertą naszych usługi i umów na wizytę już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE