Diagnostyka |
Biopsja cienkoigłowa

W Centrum Medycznym MULTI-MED PLUS zajmujemy się profesjonalnym i wieloetapowym leczeniem pacjentów. Fundamentem odpowiedniej terapii jest trafna diagnoza, którą nasi lekarze stawiają na podstawie przeprowadzonych badań.

W naszej przychodni wykonasz profesjonalną biopsję cienkoigłową. To proste i szybkie badania, które ma na celu pobranie próbki komórek lub płynu. Jeśli na Twoim ciele utworzył się guzek lub pod skórą powstała torbiel, biopsja umożliwi zbadanie komórek pod mikroskopem.

Na biopsję cienkoigłową w MULTI-MED PLUS może skierować Cię lekarz po palpacji, czyli badaniu dotykiem lub po badaniu ultrasonograficznym.

Jakie schorzenia diagnozujemy za pomocą biopsji?

  • zmiany ogniskowe w piersiach (guzki, torbiele, zapalenie)
  • zmiany ogniskowe tarczycy (guzki, torbiele, zapalenie)
  • zmiany ogniskowe w śliniakach
  • podejrzane węzły chłonne
  • zmiany skóry i tkanki podskórnej

Przygotuj się do biopsji cienkoigłowej w MULTI-MED PLUS

Przed zabiegiem nasz lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad. Przekaż wszystkie informacje dotyczące stanu Twojego zdrowia oraz poinformuj o przyjmowanych lekach przede wszystkim tych rozrzedzających krew i mających wpływ na jej krzepliwość.

Umów się już dziś na biopsję cienkoigłową w Centrum Medycznym MULTI-MED PLUS.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biopsja cienkoigłowa – Łódź

Dobrze wykonana biopsja cienkoigłowa dostarczy lekarzowi cennych informacji na temat stanu zdrowia pacjenta. Zazwyczaj wykonuje się ją w ramach diagnostyki guzków, torbieli oraz stanów zapalnych i zmian ogniskowych w różnych partiach ciała.

Twój lekarz prowadzący wydał skierowanie na biopsję? Zastanawiasz się, gdzie wykonasz badanie w miłej atmosferze? Łódź i znajdująca się w mieście przychodnia MULTI-MED PLUS są często wybierane przez pacjentów. U nas czeka na Ciebie doświadczony lekarz, który pobierze materiał do badania histopatologicznego.

Pobieranie materiału do badań

Czekają Cię badania histopatologiczne? W celu pobrania materiału, trzeba wykonać biopsję cienkoigłową. Trwa ona zaledwie kilka minut i nie pozostawia żadnych powikłań. Nasz lekarz dokładnie poinformuje Cię o tym, jak przygotować się do biopsji, a także ile czasu zajmie uzyskanie wyniku.

Biopsja cienkoigłowa jest u nas wykonywana po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE