Specjalizacje |
Laryngologia

Laryngologia Łódź | Laryngolog dziecięcy Łódź

Jedną z naszych specjalizacji w Centrum MULTI-MED PLUS jest laryngologia dziecięca. Łódź, podobnie jak inne polskie miasta, potrzebuje dostępu do lekarzy, którzy zajmują się problemami w obrębie gardła, uszu i nosa. Dla dzieci i nastolatków prowadzimy konsultacje, a także wykonujemy badania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. W ten sposób uzyskujemy informacje niezbędne do stawiania diagnoz medycznych oraz planowania przebiegu dalszego leczenia najmłodszych pacjentów.

Kiedy do laryngologa?

O tym, że konieczna jest wizyta u laryngologa zazwyczaj decyduje lekarz pierwszego kontaktu. Pediatra może uznać, że w ramach poszerzenia diagnostyki trzeba przeprowadzić dodatkową specjalistyczną konsultację. W takiej sytuacji MULTI-MED PLUS jest miejscem, w którym zarezerwujesz wizytę. Zrób to, jeżeli u swojej pociechy zauważasz następujące objawy:

  • przewlekły katar lub chrypka,
  • problemy ze słuchem, szumy uszne,
  • nawracające stany zapalne i bóle zatok,
  • anginy,
  • bóle gardła,
  • powiększone węzły chłonne na szyi, guzki, torbiele,
  • zaburzenia równowagi,
  • chrapanie,
  • pojawienie się wydzieliny z nosa lub uszu.

Czasem również inne, mniej typowe objawy mogą sugerować problemy laryngologiczne. Dlatego o konieczności poszerzenia diagnostyki zazwyczaj decyduje lekarz prowadzący.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Laryngolog dziecięcy Łódź w MULTI-MED PLUS

W naszym centrum skorzystasz też z pomocy laryngologa dziecięcego. Do specjalisty trafiają młodsi pacjenci, którzy cierpią z powodu osłabienia odporności górnych dróg oddechowych, a także nosa i gardła. Jeżeli sytuacja tego wymaga, są oni kwalifikowani do zabiegów usunięcia trzeciego migdała – winowajcę przewlekłych nieżytów nosa czy chorób uszu.

Jak przygotować się do wizyty u laryngologa w MULTI-MED PLUS?

Laryngolog potrzebuje wglądu do historii choroby pacjenta, aby podjąć decyzję w sprawie diagnostyki i leczenia. Zabierz ze sobą książeczkę zdrowia dziecka.. Przygotuj się też do odpowiedzi na ważne pytania – jakie są dolegliwości, jak często nawracają, jakie dają objawy. Przedstaw lekarzowi listę przyjmowanych leków. Im więcej szczegółowych informacji otrzyma laryngolog dziecięcy, tym bardziej kompetentna będzie jego pomoc.

Umów się już dzisiaj do lekarza laryngologa w MULTIMED PLUS – telefoniczne lub poprzez naszą stronę internetową.

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE