Diagnostyka |
Echokardiografia (echo serca, USG serca)

Echo serca Łódź, USG serca Łódź - Diagnostyka

W przychodni MULTI-MED PLUS wykonujemy profesjonalne badania, aby wspierać naszych pacjentów i sprawować opiekę nad ich zdrowiem.

Wykonujemy dla naszych pacjentów echokardiografia serca, czyli potocznie: echo serca lub USG serca. To bezpieczne i nieinwazyjne badanie, które pozwala lekarzowi uzyskać wgląd w budowę mięśnia serca oraz naczyń krwionośnych. Echo serca pozwala na wykrycie ewentualnych wad w budowie anatomicznej u pacjenta. Umożliwia również przeprowadzenie oceny kurczliwości i relaksacji serca, a także przepływu krwi. Echokardiografia serca jest zalecana w przypadku pacjentów, którzy mają wszczepione zastawki.

W MULTI-MED PLUS na badanie może Cię skierować lekarz kardiolog, jeśli będzie konieczna kompletna diagnostyka w kierunku chorób układu krążenia.

Jakie są wskazania do wykonania echa serca?

  • nadciśnienie tętnicze,
  • choroba zakrzepowo-zatorowa,
  • choroba wieńcowa,
  • wady zastawek,
  • przebyty zawał serca
  • przebyty udar mózgu.

Przygotuj się do echo serca w MULTI-MED PLUS

Zabierz ze sobą historię leczenia oraz listę przyjmowanych leków. Badanie jest bezbolesne i trwa od 15 do 30 minut. Odbywa się w pozycji leżącej.

Umów się już dziś na echokardiografię serca w Centrum Medycznym MULTI-MED PLUS.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Echo serca Łódź – Multimedplus

Czeka Cię echo serca? Łódź oferuje badania dla mieszkańców w każdym wieku. Echo serca może być wykonywane w ramach kontroli lub stanowić element rozbudowanej diagnostyki. Nie musisz się jednak obawiać – to badanie szybkie i całkowicie bezbolesne, którego wykonanie zleca lekarz specjalista. Dlatego nie warto zwlekać z decyzją o odwiedzeniu kardiologa. W naszym Centrum Medycznym przyjmują specjaliści, którzy wykonują echo serca wraz z dokładnym opisem oraz interpretacją wyników. Po ich otrzymaniu lekarz postawi diagnozę, oceni Twój stan zdrowia, zaproponuje leczenie farmakologiczne lub inną formę terapii.

Bezinwazyjne badanie – echo serca w MULTI-MED PLUS

Echo serca to badanie bezinwazyjne, niewymagające szczególnych przygotowań. Do jego przeprowadzenia wykorzystujemy nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny, ale to doświadczony lekarz odczytuje parametry takie jak praca zastawek, kurczliwość komór czy przepływ krwi. Dzięki tym informacjom wie, jak prawidłowo zatroszczyć się o pacjenta. U nas Ty lub bliska Ci osoba poczujecie się komfortowo i bezpiecznie!

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE