Diagnostyka |
Echokardiografia (echo serca, USG serca)

W przychodni MULTI-MED PLUS wykonujemy profesjonalne badania, aby wspierać naszych pacjentów i sprawować opiekę nad ich zdrowiem.

Wykonujemy dla naszych pacjentów echokardiografia serca, czyli potocznie: echo serca lub USG serca. To bezpieczne i nieinwazyjne badanie, które pozwala lekarzowi uzyskać wgląd w budowę mięśnia serca oraz naczyń krwionośnych. Echo serca pozwala na wykrycie ewentualnych wad w budowie anatomicznej u pacjenta. Umożliwia również przeprowadzenie oceny kurczliwości i relaksacji serca, a także przepływu krwi. Echokardiografia serca jest zalecana w przypadku pacjentów, którzy mają wszczepione zastawki.

W MULTI-MED PLUS na badanie może Cię skierować lekarz kardiolog, jeśli będzie konieczna kompletna diagnostyka w kierunku chorób układu krążenia.

Jakie są wskazania do wykonania echa serca?

  • nadciśnienie tętnicze,
  • choroba zakrzepowo-zatorowa,
  • choroba wieńcowa,
  • wady zastawek,
  • przebyty zawał serca
  • przebyty udar mózgu.

Przygotuj się do echokardiografii serca w MULTI-MED PLUS

Zabierz ze sobą historię leczenia oraz listę przyjmowanych leków. Badanie jest bezbolesne i trwa od 15 do 30 minut. Odbywa się w pozycji leżącej.

Umów się już dziś na echokardiografię serca w Centrum Medycznym MULTI-MED PLUS.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE