dr n. med. Artur Klimczak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Posiada tytuł specjalisty kardiologa od 2015 roku.

Kończąc podyplomowe studia doktorskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych zajmując się tematyką optymalnego programowania rozruszników serca.

Specjalizuje się przede wszystkim w diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej.

Posiada uprawnienia i sprzęt pozwalający na kontrolę urządzeń wszczepialnych serca typu: stymulatory, kardiowertery-defibrylatory, układy resynchronizujące serce.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca szpitala im WAM w Łodzi, Klinice Kardiologii szpitala im. S.Sterlinga W Łodzi oraz w Klinice Elektrokardiologii szpitala CKD-CSK w Łodzi.

Jest członkiem zarówno polskich jak i zagranicznych Kardiologicznych Towarzystw Naukowych. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach. Wykłada na krajowych i międzynarodowych konferencjach, a także jest autorem kilkudziesięciu publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SPECJALIZACJE

Kardiologia

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE