lek. med. Piotr Dejak

Nazywam się Piotr Dejak, od zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim AM w Łodzi 1989 r. zajmuję się kardiologią. 

Początki mojej kariery zawodowej były związane z Kliniką Kardiologii Szpitala Sterlinga. Po ukończeniu specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, a następnie kardiologii w 2004 r. zmieniłem miejsce pracy na Oddział Kardiologii Szpitala im. Kopernika w Łodzi. Pełnię funkcję Kierownika Pracowni Kardiologii Interwencyjnej oraz zastępcy Kierownika Oddziału Kardiologii. Poza leczeniem farmakologicznym zajmuję się diagnostyką nieinwazyjną (echokardiografia, próby wysiłkowe) oraz inwazyjną (koronarografia, FFR, IVUS). W Pracowni wykonuję zabiegi angioplastyki wieńcowej (balonowej i połączone z implantacją stentów, rotablacją, litotrypsją wewnątrznaczyniową), posiadam certyfikat samodzielnego operatora PCI nadany przez Asocjację Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. 

Na Oddziale Kardiologii naszym pacjentom oferujemy ponadto szerokie spektrum zabiegów elektroterapii (implantacje stymulatorów, kardiowerterów defibrylatorów, EPS, ablacje), zdobyłem wieloletnie doświadczenie w zakresie kwalifikacji do tych zabiegów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SPECJALIZACJE

Kardiologia

Jak
dojechać

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że zakaz wjazdu na ul. Kopernika nie dotyczy naszych pacjentów. Wizyta w naszej przychodni jest traktowana jako "wjazd docelowy", i jest wyłączony z zakazu.

Przychodnia Multi-Med.

Mapa dojazdu

Zadbaj o siebie

Umów się na wizytę do najlepszych specjalistów.
SKONTAKTUJ SIĘ

KRÓTKIE TERMINY WIZYT

NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA

LEKARZE SPECJALIŚCI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE